נישואין - נפלא, אבל קשה...

במרבית המקרים ישנה בעיה דומיננטית אחת המשפיעה על בני הזוג לתקופה ארוכה או קצרה, מטרת הייעוץ (בפגישה אחת!) עם אלי שטרול היא להגדיר ולשים בפרופורציות את הבעיה ולראות תמונה מציאותית של מערכת היחסים.

 

לגרום לכם להבין טוב יותר את הצד השני, ללמוד דרכים חדשות להסתכלות ובניית זוגיות טובה יותר תוך זמן קצר!

Happy Couple

הדשא של השכן

בעיות בזוגיות בהן נתקלים מרבית הזוגות והמשפחות אינם יחודיות להם, כל זוג המחפש פתרון לבעיות מרגיש שהוא חיי בגיהינום פרטי משלו. גם זוגות אחרים סובלים מבעיות דומות ההבדל הוא בנסיבות השונות (כמובן שיש יוצאים מן הכלל).

אצל מרבית הזוגות ישנה "בעיה אחת עקרית" המשליכה אותותיה על נושאים אחרים בזוגיות, ומשפיעה על היחס, השיחות ועל התנהגות של בני הזוג.

מטרת הייעוץ בפגישה אחת עם אלי שטרול היא להגדיר ולפתור את ה"בעיה העקרית". 

כסף אינו פותר בעיות בזוגיות

המטרה היא  להחזיר את האהבה ולבנות תקשורת טובה ברגע שתעשו זאת, הבעיה הכספית תפטר תוך כדי השינוי. צריך להתמודד עם בעיה כספית בזוגיות בדיוק כמו כל בעיה אחרת, אין לתת לה חשיבות פחותה או גדולה יותר מכל בעיה אחרת כמו: חיי מין, טיפול בילדים, חוסר אמון, בגידה, ועוד. גם אם אתם מתווכחים על כסף לעיתים תקופות קרוב לודאי שהפתרון נמצא במודעות, הבנה ותקשורת טובה.

אגו, מחיצות ודיסטאנס במערכת יחסים

פתרון בעיות בזוגיות כולל בין היתר הסרת מחיצות ומניעת השפעתו ההרסנית של האגו במערכת היחסים.

בני זוג המעוניינים בזוגיות טובה צריכים תחילה להסיר את המחיצות, הריחוק והדיסטאנס שנוצרו על ידי האגו של כל אחד מהם.

תגובות ותשובות לשאלות ומעשים של בין הזוג יכולות להיות מתוך אגו ולא לשקף את הכוונות האמיתיות, הסיבות להתנהגות שלילית מצדו של בן הזוג היא תמיד סיבה אחרת ממה שאנחנו חושבים, התגובות שלנו מושפעות כאמור מן האגו, מצב רוח רגעי והשפעות הסביבה כדי לשלוט יותר בתגובות שלנו צריך לפתח מודעות למה שמעורר אותן.   

 

איזון בין הקריירה למשפחה

הקרבה, סובלנות והבנה בניהול הקריירה והמשפחה הם לא רק סיסמאות, מחקרים מראים שיש הבדל בין הגברים לנשים, נמצא כי הגברים שמים את ה"עבודה" במקום הראשון בעוד הנשים שמות את ה"זוגיות" במקום הראשון, כתוצאה מכך מלווים תמיד רגשות אשמה כשהאישה רוצה לפתח קריירה המתנגשת בטיפול בילדים, מאידך כשגבר נשאר לשעות נוספות בעבודה הוא נתפס כגבר אחראי יותר מהאישה. איך מאזנים את העבודה, המשפחה והזוגיות? איך מפסיקים את רגשות האשמה?