ייעוץ זוגי ומשפחתי קצר וממוקד עם אלי שטרול

ייעוץ זוגי ומשפחתי לבני זוג, ילדים והמשפחה המורחבת, יעוץ יחודי ואפקטיבי קצר וממוקד!

פתרונות לבעיות ואתגרים במערכות יחסים מורכבות, כלים ודרך חדשה להפסקת וויכוחים, מריבות ומצבים קשים במשפחה שאיתם אי אפשר להמשיך לנהל שיגרת חיים בריאה.

Happy Family in Nature

הזכות להיות מה שאנחנו

אהבה ומערכות יחסים בין בני זוג ומשפחה מעלות, לא פעם, קשיים ובעיות, שאלות לגבי העתיד, אתגרים, עליות ומורדות, ויתורים ופשרות. בראש ובראשונה חשוב שנהיה אנשים אוטונומיים, עם הזכות להיות מה שאנחנו ועם החובה הברורה לכבד את האוטונומיה של בני המשפחה האחרים.

 

על בסיס האוטונומיה צומחים יחסי כבוד לאורך זמן ושותפות אמיתית! אהבה בוגרת ויפה היא זו המחברת אותנו עם יכולתנו להמשיך להתפתח במציאות המתורפת של ימינו כמכירים בכוחינו וגם בחולשותינו.

להרוס זה הכי קל

קשר בין בני זוג ומשפחה נחלש ומתחזק מתרופף ומתהדק, קל לדבר על "אכזבה", להרוס זה קל ומהיר, אבל משפחה היא כמו בסיס שעליו אנחנו גדלים ועל זה קשה לוותר.

 

מתי צריך לפנות לייעוץ?

כאשר אתם אתם מרגישים בודדים ו"לבד במערכה", כאשר ישנם וויכוחים עד כדי אפיסת כוחות, כאשר אין לכם פרטנר לשיחה וקיים ביניכם ריחוק נפשי ואף גופני. כשאשר השיחות קצרות ולא נעימות, שאתם מרגישים יחס תוקפני וביקורת קשה.

הדבר נכון גם לבעיות ארוכות ומתמשכות שאתם מכירים וחובים לאורך שנים וגם לבעיה שצצה רק לאחרונה ואתם לא בטוחים איך מתמודדים איתה.

בעזרת אלי שטרול אפשר לרכוש כלים וידע לפתרון בעיה בזוגיות ובמשפחה במפגש אחד!